Промотивен попуст

Крем за лесно стилизирање на косата 75 мл.

1,090.00 ден 890.00 ден

Code:                   M018
Шифра:               10018

Лесен крем на база на пчелин восок за обликување на косата. И додава влажност и ја дефинира фризурата и го нагласува стилот. За суптилни фризури. Помага косата да го задржи природното движење. Формула која не ја отежнува  и не ја масти косата. Лесно се четка и мие.

Фиксирање: Лесно
Завршен ефект: Мека природна завршница
Стилови: Идеален за креирање суптилни природни стилови.
Типови коса: За сите типови коса

Опис

Пакување: во алуминиумска лименка 75 мл.

Лесен крем на база на пчелин восок за обликување на косата. И додава влажност и ја дефинира фризурата и го нагласува стилот.
Содржи природен восок од пчели. За суптилни фризури. Помага косата да го задржи природното движење. Формула која не ја отежнува  и не ја масти косата. Лесно се четка и мие.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.

Фиксирање:                     Лесно
Завршен ефект:               Мека природна завршница
Стилови:                            Идеален за креирање суптилни природни стилови.
Tипови коса:                    За сите типови коса

Дополнителни информации

Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот