Промотивен попуст

Масло за пред бричење 50 мл.

2,290.00 ден 1,790.00 ден

Code:                   M041
Шифра:               10037

Маслото за предбричење ја омекнува, навлажнува и ја подготвува кожата за бричење. Произведено е од 100% природни масла. Содржи есенцијални масла од јојоба, мандарина, камилица, еукалиптус и бергамот. Ја смирува и хидратира кожата, додавајќи и заштитен слој кој ќе ја штити од нагли движења со брич и од осип после бричењето. Не содржи минерални масла, ниту хемикалии од нафта.

Опис

Пакување: во стаклено шишенце со пипета. Количина: 50 мл.

Маслото за предбричење ја омекнува, навлажнува и ја подготвува кожата за бричење. Произведено е од 100% природни масла. Содржи есенцијални масла од јојоба, мандарина, камилица, еукалиптус и бергамот. Ја смирува и хидратира кожата, додавајќи и заштитен слој кој ќе ја штити од нагли движења со брич и од осип после бричењето. Не содржи минерални масла, ниту хемикалии од нафта.

Употреба: Пред бричење се нанесува маслото на дланка и се трие и масира кожата на брадата.

Дополнителни информации

Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот