Промотивен попуст

НЕМА НА ЗАЛИХА – Morgan’s масло за нега на брада со бразилски портокал 50 мл.

2,190.00 ден 1,690.00 ден

Code:                   M195
Шифра:               10035

Освежувачко масло за брада кое содржи есенцијално масло од бразилски портокал. Ја смирува и хидратира кожата и овозможува да се зајакнат фоликулите на влакната. Произведено од најквалитетни состојки, збогатено со арганово масло, масло од сладок бадем и масло од камилица. Помага при контрола на чешањето на брадата. Брзо се апсорбира.
По нанесувањето остава долготраен пријатен мирис на бразилски портокал врз брадата.

Нема на залиха

Опис

Пакување: во стаклено шишенце со пипета. Количина: 50 мл.

Освежувачко масло за брада кое содржи есенцијално масло од бразилски портокал. Ја смирува и хидратира кожата и овозможува да се зајакнат фоликулите на влакната. Произведено од најквалитетни состојки, збогатено со арганово масло, масло од сладок бадем и масло од камилица. Помага при контрола на чешањето на брадата. Брзо се апсорбира.
По нанесувањето остава долготраен пријатен мирис на бразилски портокал врз брадата.

Употреба: За мека и мазна брада се препорачува секојдневно нанесување. Се нанесуваат 2-3 капки на дланките на рацете и се трие маслото за да се обезбеди порамномерно ширење врз брадата. Маслото се масира длабоко во брадата, нанапред и наназад за да продре низ брадата и во кожата.

Дополнителни информации

Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот