Крем за бричење, 250 мл.

1.490,00 ден

Code: M173
Шифра: 10084
Хидратантeн и хранлив крем за бричење кој ги подмачкува и омекнува влакната на лицето за непречено бричење. Morgan’s кремот за бричење овозможува бричот без напор да се лизга по кожата и да се елиминират посекотините од жилет. Содржи алое вера и масло од пченични р’кулци кое е богато со витамин Е.

Krem rroje, 250 ml.
Shifra: 10084
Një krem hidratues dhe i butë rroje që lubrifikon dhe zbut qimet e fytyrës, duke lejuar tehun të rrëshqasë pa mundim për një rruajtje më të saktë dhe të butë. Ndihmon lëkurën të mbajë lagështinë, duke parandaluar kështu acarimin dhe prerjet e briskut. Përmban aloe vera.

Опис

Хидратантeн и хранлив крем за бричење кој ги подмачкува и омекнува влакната на лицето за непречено бричење. Morgan’s кремот за бричење овозможува бричот без напор да се лизга по кожата и да се елиминират посекотините од жилет. Содржи алое вера и масло од пченични р’кулци кое е богато со витамин Е.
Упатство за употреба: Исплакнете го лицето и вратот со топла вода. Нежно масирајте го кремот за бричење на кожата. Избричете се како и обично.
Пакување: во пластично шише со пумпица, 250 мл.

Krem rroje, 250 ml.

Një krem hidratues dhe i butë rroje që lubrifikon dhe zbut qimet e fytyrës, duke lejuar tehun të rrëshqasë pa mundim për një rruajtje më të saktë dhe të butë. Ndihmon lëkurën të mbajë lagështinë, duke parandaluar kështu acarimin dhe prerjet e briskut. Përmban aloe vera.
Udhëzime për përdorim: Shpëlajeni fytyrën dhe qafën me ujë të ngrohtë. Masazhoni butësisht kremin e rruajtjes në lëkurë. Rruheni si zakonisht.
Paketimi: në një shishe plastike me pompë, 250 ml.