Промотивен попуст

Amber Spice парфем 50 мл.

3,890.00 ден 2,990.00 ден

Code:                   M090
Шифра:               10041

Егзотичен парфем со уникатен спој на ориентални зачини. Топлите ноти на килибар, ванила, темјан  мирта (Myrrh) го комплетираат мирисот.

Пакуван во стаклено шише со вградена метална етикета.

Опис

Пакување: во ретро стаклено шише од 50 мл.

Егзотичен парфем со уникатен спој на ориентални зачини. Топлите ноти на килибар, ванила, темјан  мирта (Myrrh) го комплетираат мирисот.

Пакуван во стаклено шише со вградена метална етикета.

Дополнителни информации

Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот