Промотивен попуст

Шампон за тело за мажи, 150 мл.

1,090.00 ден 890.00 ден

Code:                   М033
Шифра:               10055

Со шампонот за тело се постигнува длабоко чистење и освежување на телото со препознатлив Morgan’s мирис на bergamot, jasmine, sandal и patchouli. Погоден за секојдневна употреба и за сите типови кожа. Нашата единствена формула содржи катјонски средства за кондиционирање, што значи дека нема да ја исуши кожата како антибактериските сапуни. Ефикасно ги уништува микробите и длабоко ги чисти нечистотиите, вишокот маснотии, мирисот и потта од кожата.

Упатство за употреба: Нанесете  врз  влажна  кожа,  масирајте до  создавање на пена и добро исплакнете.

Пакување: во црна туба 150 мл.

Категорија:

Опис

Со шампонот за тело се постигнува длабоко чистење и освежување на телото со препознатлив Morgan’s мирис на bergamot, jasmine, sandal и patchouli. Погоден за секојдневна употреба и за сите типови кожа. Нашата единствена формула содржи катјонски средства за кондиционирање, што значи дека нема да ја исуши кожата како антибактериските сапуни. Ефикасно ги уништува микробите и длабоко ги чисти нечистотиите, вишокот маснотии, мирисот и потта од кожата.

Упатство за употреба: Нанесете  врз  влажна  кожа,  масирајте до  создавање на пена и добро исплакнете.

Пакување: во црна туба 150 мл.