Промотивен попуст

НЕМА НА ЗАЛИХА – Шампон за миење на брада 100 мл.

1,390.00 ден 1,090.00 ден

Code:                   M037
Шифра:               10032

Шампонот за миење на брада ја чисти, потхранува и омекнува вашата брада. На тој начин брадата станува мека и лесна за обликување. За секојдневна употреба. Погоден за миење на мустаќи, средни и долги бради. Произведен од најквалитетни состојки, збогатен со арганово масло.

Нема на залиха

Опис

Пакување: во алиминиумско шишенце од 100 мл.

Шампонот за миење на брада ја чисти, потхранува и омекнува вашата брада. На тој начин брадата станува мека и лесна за обликување. За секојдневна употреба. Погоден за миење на мустаќи, средни и долги бради. Произведен од најквалитетни состојки, збогатен со арганово масло.
Со препознатлив мирис на бергамот, зелен лимон (лимета), зелен чај, мошус и масло од сандалово дрво.

Употреба: Се нанесува врз мокра брада. Шампонот најпрво се нанесува врз дланките од рацете и се трие до создавање на пена. Пената се нанесува врз брадата и се масира длабоко до корените на влакната за да се отстранат сите мртви клетки од кожата. Се плакне со топла вода.

Дополнителни информации

Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот