Промотивен попуст

Шампон за мажи за ревитализирање на косата, 250 мл.

990.00 ден 790.00 ден

Code:                   M053
Шифра:               10065

Хидратантен шампон за ревитализирање на сува и оштетена коса. Ги отстранува нечистотиите од скалпот и ги зајакнува влакната. Содржи алое вера и кератин. Погоден за нормална, сува и за коса оштетена од бојадисување.
Упатство за употреба: Добро навлажнете ја косата, нанесете шампон и масирајте додека се направи пена. Фокусирајте се на скалпот и на краевите на косата. Исплакнете ја косата темелно. Доколку е потребно, повторете ја апликацијата.
Пакување: во шише од 250 мл. кое може да се рециклира.

Опис

Хидратантен шампон за ревитализирање на сува и оштетена коса. Ги отстранува нечистотиите од скалпот и ги зајакнува влакната. Содржи алое вера и кератин. Погоден за нормална, сува и за коса оштетена од бојадисување.
Упатство за употреба: Добро навлажнете ја косата, нанесете шампон и масирајте додека се направи пена. Фокусирајте се на скалпот и на краевите на косата. Исплакнете ја косата темелно. Доколку е потребно, повторете ја апликацијата.
Пакување: во шише од 250 мл. кое може да се рециклира.