Промотивен попуст

Шампон за коса и тело за мажи, 250 мл.

1,390.00 ден 1,090.00 ден

Code:                   М215
Шифра:               10059

Погоден и за коса и за тело. Збогатен со пантенол. Наменет за сите типови коса.

Упатство за употреба: Врз влажна коса нанесете шампон и масирајте додека се добие пена. Исплакнете ја косата темелно.

Пакување: во шише 250 мл.

Категорија:

Опис

Погоден и за коса и за тело. Збогатен со пантенол. Наменет за сите типови коса.

Упатство за употреба: Врз влажна коса нанесете шампон и масирајте додека се добие пена. Исплакнете ја косата темелно.

Пакување: во шише 250 мл.