Промотивен попуст

Спреј за стилизирање на косата 100 мл.

1,290.00 ден 990.00 ден

Code:                   M025
Шифра:               10026

Спреј со средна фиксација за фина и тенка коса. Лесна формула, без маснотии, која овозможува лесно чешлање и миење на косата. Ја одржува стилизираната фризура.

Опис

Пакување: во алуминиумско шишенце 100 мл.

Спреј со средна фиксација за фина и тенка коса. Лесна формула, без маснотии, која овозможува лесно чешлање и миење на косата. Ја одржува стилизираната фризура.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.

Употреба: се нанесува директно врз сува коса која е веќе стилизирана.

Дополнителни информации

Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот