Промотивен попуст

НЕМА НА ЗАЛИХА – Спреј за волумен на косата 100 мл.

1,290.00 ден 990.00 ден

Code:                   M023
Шифра:               10025

Совршено решение за тенка коса. Создава природна густина и волумен. Лесно фиксира. Благодарение на формулата со пченични протеини ја потхранува косата.

Нема на залиха

Опис

Пакување: во алуминиумско шишенце 100 мл.

Совршено решение за тенка коса. Создава природна густина и волумен. Лесно фиксира. Благодарение на формулата со пченични протеини ја потхранува косата.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.
Употреба: се користи врз влажна коса. Испрскајте ја косата, растресете ја со раце и формирајте го саканиот стил.

Дополнителни информации

Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот