Промотивен попуст

Помада за среден сјај и средно фиксирање на косата

1,290.00 ден 990.00 ден

Code:                   M007
Шифра:               10006

Помада за средно фиксирање на косата, со која се постигнува среден сјај со долго траење. Одлична за одржување на флексибилност на нормална коса. Стајлингот може да се менува во текот на денот. Овозможува контрола на степенот на сјај на косата.

Фиксирање: Средно
Завршен ефект: Среден сјај
Стил: “slicked back” и “pompadour” фризури
Тип на коса: Погодна за сите типови коса со средна должина

Опис

Пакување: во ретро стаклена тегла од 100 мл.
Помада за средно фиксирање на косата, со која се постигнува среден сјај со долго траење.
Одлична за одржување на флексибилност на нормална коса. Стајлингот може да се менува во текот на денот. Овозможува контрола на степенот на сјај на косата.
Растворлива во вода и лесно се мие.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.
Пакувана во оригинална старинска тегла направена од стакло кое целосно се рециклира.

Фиксирање:                     Средно
Завршен ефект:               Среден сјај
Стил:                                   “slicked back” и “pompadour” фризури
Тип на коса:                     Погодна за сите типови коса со средна должина

Дополнителни информации

Тежина 0.1 kg
Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот