Промотивен попуст

Помада за силен сјај и силно фиксирање на косата 100 мл.

1,290.00 ден 990.00 ден

Code:                   M009
Шифра:               10007

Помада со цврсто фиксирање на косата со која се постигнува многу сјаен изглед и долго траење.Оваа помада изгледа како да е создадена од тежок восок, меѓутоа се мие како гел. Делува врз било која дебелина или текстура на косата и создава сјаен изглед на сите фризури од “pompadour” и “quiff” до “tight slick back”.

Фиксирање: Цврсто
Завршен ефект: Висок сјај
Стил: “pompadour”, “side-part”,  “quiff” и “slick-back”
Тип на коса: Нормална и густа

Опис

Помада за цврсто фиксирање на косата со која се постигнува многу сјаен изглед и долго траење. Оваа помада изгледа како да е создадена од тежок восок, меѓутоа се мие како гел. Делува врз било која дебелина или текстура на косата и создава сјаен изглед на сите фризури од “pompadour” и “quiff” до “tight slick back”.
Растворлива во вода и лесно се мие.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.
Пакувана во оригинална старинска тегла, направена од стакло кое целосно се рециклира.

Фиксирање:                     Цврсто
Завршен ефект:               Висок сјај
Стил:                                   “pompadour”, “side-part”,  “quiff” и “slick-back”
Тип на коса:                     Нормална и густа

Дополнителни информации

Тежина 0.1 kg
Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот