Промотивен попуст

Паста за матирање на косата 75 мл.

1,090.00 ден 890.00 ден

Code:                   M017
Шифра:               10012

Крем за обликување на косата со средно фиксирање и мат завршен ефект. Идеален за природен изглед на косата таканаречен natural look, со нагласен волумен и текстура. Кремастата текстура, овозможува многу лесно нанесување.

Фиксирање: Средно
Завршен ефект: Мат
Стил: Идеален за креирање едноставни, природни стилови
Тип на коса: Тенка коса / нормална должина на влакното

Опис

Пакување: во алуминиумска лименка 75 мл.

Крем за обликување на косата со средно фиксирање и мат завршен ефект. Идеален за природен изглед на косата таканаречен natural look, со нагласен волумен и текстура.
Кремастата текстура, овозможува многу лесно нанесување.
Се постигнува здрав изглед на косата.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.

Фиксирање:                     Средно
Завршен ефект:               Мат
Стил:                                   Идеален за креирање едноставни, природни стилови
Тип на коса:                     Тенка коса / нормална должина на влакното

Дополнителни информации

Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот