Промотивен попуст

Паста за матирање на косата 120 мл.

1,390.00 ден 1,090.00 ден

Code:                   M167
Шифра:               10013

Крем за обликување на косата за средно фиксирање и мат завршен ефект. Идеален за природен изглед на косата таканаречен natural look со нагласен волумен. Заради кремастата текстура, многу лесно се нанесува.

Фиксирање: Средно
Завршен ефект: Мат
Стил: Идеален за креирање едноставни, природни стилови
Тип на коса: Тенка коса / нормална должина на влакното

Опис

Пакување: во стаклена тегла од 120 мл.

Крем за обликување на косата за средно фиксирање и мат завршен ефект. Идеален за природен изглед на косата таканаречен natural look со нагласен волумен.
Заради кремастата текстура, многу лесно се нанесува.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.

Фиксирање:                     Средно
Завршен ефект:               Мат
Стил:                                   Идеален за креирање едноставни, природни стилови
Тип на коса:                     Тенка коса / нормална должина на влакното

Дополнителни информации

Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот