Промотивен попуст

Morgan’s масло за коса 30 мл.

1,290.00 ден 990.00 ден

Code:                   M027
Шифра:               10028

За длабок кондиционерски третман. Дава здрав сјај и виталност на сите типови коса. Содржи масло од арган, исклучително богато со природен витамин Е. Природно ја хидрира, храни и поправа оштетената или несредена коса.
Само две капки се доволни за да се контролира и да и се додаде сјај на сува, несредена или непослушна коса.

Опис

Пакување: во стаклено шишенце 30 мл.

За длабок кондиционерски третман. Дава здрав сјај и виталност на сите типови коса.
Содржи масло од арган, исклучително богато со природен витамин Е.
Природно ја хидрира, храни и поправа оштетената или несредена коса.
Само две капки се доволни за да се контролира и да и се додаде сјај на сува, несредена или непослушна коса.
Пакувано во стаклено шишенце кое целосно се рециклира.

Дополнителни информации

Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот