Промотивен попуст

Луксузно Morgan’s масло за коса 50 мл.

2,190.00 ден 1,690.00 ден

Code:                   M058
Шифра:               10029

Луксузно масло за сува коса. Ја обновува и хидрира косата давајќи и исклучителен сјај, мекост и контрола. Овозможува извонредна контрола врз несредена коса. Содржи арганово масло и витамин Е. Формула која не содржи вештачки масла и алкохол. Лесно се впива без остаток.

Опис

Пакување: во стаклено шишенце од 50 мл. со пумпа распрскувач.

Луксузно масло за сува коса. Ја обновува и хидрира косата давајќи и исклучителен сјај, мекост и контрола. Овозможува извонредна контрола врз несредена коса. Содржи арганово масло и витамин Е. Формула која не содржи вештачки масла и алкохол. Лесно се впива без остаток.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.
Пакувано во стаклено шишенце кое целосно се рециклира.

Употреба: нанесете неколку капки врз со пешкир исушена коса и стилизирајте по желба.

 

Дополнителни информации

Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот