Промотивен попуст

НЕМА НА ЗАЛИХА – Луксузен крем за брада и мустаќи, 60 мл.

2,590.00 ден 1,990.00 ден

Code:                   М057
Шифра:               10061

Morgan’s луксузниот крем за нега на брада, ја омекнува, кондиционира и навлажнува вашата брада. Ја смирува и хидатрира кожата под брадата. Ги скротува дури и најнепокорните бради и ги третира се до фоликулите. Содржи мирисни ноти на бергамот, лимета, зелен чај, мошус и сандал, како и биотин (познат и како витамин Н), кој помага при растот на косата и за здрава кожа и нокти. Содржи масло од авокадо, маслиново масло и алое вера кои помагаат во кондиционирање на брадата и стимулирањето на кожата под неа. Одличен е за мажи со леплива брада, сува кожа и при чешање на брада.
Упатство за употреба: Нанесете мала количина од кремот врз брадата и мустаќите и масирајте. Стилизирајте по желба.
Пакување: во стаклена тегла 60 мл.

Нема на залиха

Опис

Morgan’s луксузниот крем за нега на брада, ја омекнува, кондиционира и навлажнува вашата брада. Ја смирува и хидатрира кожата под брадата. Ги скротува дури и најнепокорните бради и ги третира се до фоликулите. Содржи мирисни ноти на бергамот, лимета, зелен чај, мошус и сандал, како и биотин (познат и како витамин Н), кој помага при растот на косата и за здрава кожа и нокти. Содржи масло од авокадо, маслиново масло и алое вера кои помагаат во кондиционирање на брадата и стимулирањето на кожата под неа. Одличен е за мажи со леплива брада, сува кожа и при чешање на брада.
Упатство за употреба: Нанесете мала количина од кремот врз брадата и мустаќите и масирајте. Стилизирајте по желба.
Пакување: во стаклена тегла 60 мл.