Промотивен попуст

Помада за силен сјај и екстра цврсто фиксирање на косата

1,290.00 ден 990.00 ден

Code:                   M011
Шифра:               10008

Пакување: во ретро стаклена тегла од 100 мл.
Помада за силен сјај и екстра цврсто фиксирање на косата која овозможува да се постигне сјаен изглед и долготрајна фиксација.
Погодна за “slicked back”, “pompadour”, “quiff”, “comb over”, “side part” и други машки фризури кои бараат цврста фиксација и сјај.

Фиксирање: Екстра силно
Завршен ефект: Силен сјај
Стил: “slicked back”, “pompadour”, “quiff”, “comb over”, “side part”.
Тип на коса: Ја контролира дури и најгустата, “неуредна” коса

 

Опис

Помада за силен сјај и екстра цврсто фиксирање на косата, која овозможува да се постигне сјаен изглед и долготрајна фиксација.
Растворлива во вода и лесно се мие.
Пакувана во оригинална старинска тегла, направена од стакло кое целосно се рециклира.
Погодна за slicked back, pompadour, quiff, comb over, side part и други машки фризури кои бараат цврста фиксација и сјај.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.

Фиксирање:                     Екстра силно
Завршен ефект:               Силен сјај
Стил:                                   “slicked back”, “pompadour”, “quiff”, “comb over”, “side part”.
Тип на коса:                     Ја контролира дури и најгустата, “неуредна” коса

 

Дополнителни информации

Тежина 0.1 kg
Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот