Промотивен попуст

Крем за матирање на косата 120 мл.

1,390.00 ден 1,090.00 ден

Code:                   M170
Шифра:               10017

Нежен и кремаст производ со цврсти фиксирачки карактеристики, совршен за постигнување на природен изглед за сите типови на коса. Содржи природен восок од пчели и хидролизирани кератински аминокиселини за зајакнување на косата и стимулирање на растот.

Фиксирање:                     Мазно, силно
Завршен ефект:               Мазен Мат
Стил:                                   Идеален за краток текстуриран изглед
Тип на коса:                     За сите типови коса

Опис

Пакување: во стаклена тегла 120 мл.

Нежен и кремаст производ со цврсти фиксирачки карактеристики, совршен за постигнување на природен изглед за сите типови на коса.
Содржи природен восок од пчели.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.
Кремаста формула која е лесна за миење.
Содржи хидролизирани кератински аминокиселини за зајакнување на косата и стимулирање на растот.
Пакуван во стаклена тегла која целосно се рециклира.

Фиксирање:                     Мазно, силно
Завршен ефект:               Мазен Мат
Стил:                                   Идеален за краток текстуриран изглед
Тип на коса:                     За сите типови коса

Дополнителни информации

Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот