Промотивен попуст

Крем за стилизирање на коса 120 мл.

1,890.00 ден 1,490.00 ден

Code:                   M014
Шифра:               10024

Лесна за употреба формула која извонредно делува на сите типови коса. Ја храни и природно ја контролира косата.

Опис

Пакување: во стаклена тегла 120 мл.

Лесна за употреба формула која извонредно делува на сите типови коса. Ја храни и природно ја контролира косата.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.
Пакуван во стаклена тегла која целосно се рециклира.

Употреба: ставете малку крем меѓу дланките и нанесете го врз измиена коса од коренот кон врвот на влакното и стилизирајте во саканата форма.

Дополнителни информации

Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот