Промотивен попуст

Еликсир за омекнување на брада 30 мл.

1,490.00 ден 1,190.00 ден

Code:                   M040
Шифра:               10036

Специјално формулиран еликсир за омекнување на брадата. Ги омекнува и изедначува дури и најтврдите и најнепокорните бради. Бргу се апсорбира. Содржи есенцијални масла од арган, мандарина, бергамот и ѓумбир. Ја кондиционира сувата и кршлива брада. Ги кондиционира и хидратира фоликулите кои се одговорни за формата и текстурата на влакната. Го контролира првутот од брадата како и чешањето на брадата.

Опис

Пакување: во стаклено шишенце од 30 мл.

Специјално формулиран еликсир за омекнување на брадата. Ги омекнува и изедначува дури и најтврдите и најнепокорните бради. Бргу се апсорбира. Содржи есенцијални масла од арган, мандарина, бергамот и ѓумбир. Ја кондиционира сувата и кршлива брада. Ги кондиционира и хидратира фоликулите кои се одговорни за формата и текстурата на влакната. Го контролира првутот од брадата како и чешањето на брадата.

Употреба: За мека и мазна брада се препорачува секојдневно нанесување. Се нанесуваат 2-3 капки на дланките на рацете и се трие серумот за да се обезбеди порамномерно ширење врз брадата. Серумот се масира длабоко во брадата, нанапред и наназад за да продре низ брадата и во кожата.

Дополнителни информации

Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот