Промотивен попуст

НЕМА НА ЗАЛИХА – Восок за обликување на брада и мустаќи 50 г.

1,090.00 ден 890.00 ден

Code:                   M036
Шифра:               10031

Восок за обликување на брада и мустаќи со лесна фиксација. Ја хидратира и смирува кожата. Ги омекнува и фиксира влакната од брадата и мустаќите. Содржи природен восок од пчели и есенцијални масла од јојоба, мандарина, еукалиптус и масло од камилица. Се препрачува за мустаќи и за средни и долги бради.

Нема на залиха

Опис

Пакување: во ретро стаклена тегла од 50 г.

Восок за обликување на брада и мустаќи со лесна фиксација. Ја хидратира и смирува кожата. Ги омекнува и фиксира влакната од брадата и мустаќите. Содржи природен восок од пчели и есенцијални масла од јојоба, мандарина, еукалиптус и масло од камилица. Се препрачува за мустаќи и за средни и долги бради.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.

Употреба: Се нанесува врз чисти и суви мустаќи и брада. Се трие мала количина на восокот меѓу дланките за да се загрее. Се нанесува врз брадата и мустаќите и се формира.

Дополнителни информации

Достава

Во цената не се вклучени трошоците за доставување на производот до купувачот